Ty też możesz pomóc

Nr konta oraz numer NIP

Santander Consumer Bank S.A.
PL 37 1090 1896 0000 0001 1031 3705

NIP: 9671062961

Dziękujemy wszystkim naszym Ofiarodawcom.

 

Szczęść Boże

Szanowni Państwo

Zgromadzenie Sióstr Albertynek rusza z nowym projektem pod nazwą NOWY START – STOLARNIA DLA OSÓB BEZDOMNYCHktóry kierujemy do osób wykluczonych społecznie, opuszczonych i uzależnionych. Dzięki projektowi realizowanemu w partnerstwie z Fundacją Skarbowości im. Jana Pawła II

Twoje 1,5% podatku przekazane na KRS 0000039541 (cel szczegółowy: 390. Stolarnia dla osób bezdomnych) będzie „cegiełką” do powstania miejsca szkoleń i praktycznej nauki zawodu, dla osób którym posługujemy.

Naszym założeniem, a więc celem naszego projektu jest wybudowanie pracowni stolarskiej na terenie naszego Centrum Pomocy im. św. Brata Alberta.

Chcemy tym pięknym dziełem dać możliwość naszym Podopiecznym rozwijania swoich talentów ale również dać szansę zdobycia doświadczenia i nabycia umiejętności potrzebnych w swojej przyszłej pracy i życiu codziennym. Kierujemy się tutaj pomysłem naszego Założyciela, św. Brata Alberta, który stwarzał takie miejsca pracy dla rozwoju osób bezdomnych. Niestety koszt budowy i projektu naszej stolarni jest duży, ale nie chcemy rezygnować z tak pięknych marzeń, dlatego pragniemy zachęcić ludzi dobrego serca do wsparcia naszego pomysłu, za co z całego serca w imieniu naszym i naszych Podopiecznych dziękujemy.

Pamiętamy i polecamy Was w naszej codziennej modlitwie.

Link do wypełnienia PIT-u w formie elektronicznej: Twój e-PIT

POWIERZ swoje1,5% KRS 0000039541 (cel szczegółowy  390. Stolarnia dla osób bezdomnych) w DOBRE RĘCE… DZIĘKUJEMY

Wolontariat

Zapraszamy osoby chcące zaangażować się w pomoc najuboższym i bezdomnym w charakterze wolontariuszy.

Jeśli chcesz pomóc bezpośrednio na stołówce lub potrafisz organizować wyjścia, grać na jakimś instrumencie, prowadzić terapię zajęciową, lub masz inne talenty, którymi warto się podzielić lub po prostu masz otwarte serce i pragnienie pomocy drugiemu człowiekowi, możesz do nas dołączyć…:)

Żywność

Jeśli prowadzisz hurtownię, sklep, restaurację, własne gospodarstwo rolne i nie wiesz, co zrobić z „nad stanem” dobrej jeszcze żywności, możesz ją do nas dostarczyć, lub zgłosić chęć jej przekazania.

Odzież

Przyjmujemy odzież męską oraz obuwie – nowe i używane (czyste i w dobrym stanie). Można oddawać także koce, kołdry, śpiwory, pościele i ręczniki.

Praktyki

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś odbyć u nas praktyki z zakresu resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki, profilaktyki lub terapii uzależnień ale także informatyki i prac administracyjnych itp. zapraszamy…

1,5%

Można wesprzeć naszą działalność przekazując 1,5% swojego podatku na Fundację Skarbowości im. Św. Jana Pawła II.

W odpowiednią rubrykę swojego PIT-u wpisz nasz numer KRS: 0000039541 (cel szczegółowy  390. Stolarnia dla osób bezdomnych)

Wszelkich szczegółowych informacji udzieli siostra przełożona – Siostra Magdalena pod nr tel. 514 531 922, mail: smagdalena123@gmail.com